Lieky

Usporiadať podľa:
Tovar 1 až 85 z 85 celkom
NUROFEN STOPGRIP tbl flm 200 mg 1x12 ks
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedrín, ktorý znižuje opuch slizníc ... Viac informácií
4,99 EUR
PANADOL ULTRA RAPIDE 24 šumivých tabliet
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako sú reumatick&eac... Viac informácií
6,99 EUR
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1x20 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch ... Viac informácií
4,39 EUR
PARALEN GRIP tbl flm 1x24 ks
Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol, ktorý znižuje teplotu a tlmí bolesť, pseudoefedríniumchlorid, ktorý odstraňuje zdurenie nosovej sliznice, dextrometorf&aacut... Viac informácií
7,49 EUR
Ibalgin Baby pre deti od 3 mesiacov 1x100 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny nesteroidových protizápalových liečiv (nazývaných nesteroidové antireumatiká). Po... Viac informácií
3,79 EUR
Voltaren Actigo Extra 25 mg tbl obd (blis.) 1x20 ks
Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na úľavu od bolesti, tiež zmierňuje prejavy zá... Viac informácií
6,39 EUR
PARALEN SUS suspenzia, 100 ml
Paracetamol, liečivo lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa podáva: na zníženie horúčky pri chrípk... Viac informácií
4,29 EUR
Brufen INSTANT 400 mg šumivý granulát (Brufedol) gra eff (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Používa sa u dospelých a do... Viac informácií
7,29 EUR
NUROFEN pre deti sus por (fľ.PET hnedá) 1x100 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho p&oc... Viac informácií
4,39 EUR
PARALEN 500 24 tabliet, 500 mg
Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek je určený na zníženie horúčky... Viac informácií
1,49 EUR
Voltaren Forte 2,32 % gél gél, 100 g
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Je špeciáln... Viac informácií
13,49 EUR
NUROFEN pre deti čapíky 125 mg sup 1x10 ks
Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu. Používa sa na symptomatickú li... Viac informácií
3,89 EUR
Ibalgin krém dermálny krém, 100 g
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestiv&yacut... Viac informácií
6,89 EUR
IBALGIN RAPIDCAPS 400 mg 20 tabliet
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečiv&... Viac informácií
3,29 EUR
PANADOL ULTRA RAPIDE 12 šumivých tabliet
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako sú reumatick&eac... Viac informácií
3,89 EUR
PARALEN 500 12 tabliet
Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Liek je určený na zníženie horúčky... Viac informácií
0,99 EUR
NUROFEN pre deti čapíky 60 mg čapíky, 10 ks
Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia odpoveď tela na ... Viac informácií
2,79 EUR
Grip pri chrípke a nachladnutí 1x24 ks
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a fenylefríniumchlorid, ktoré účinne zmierňujú príznaky chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, ... Viac informácií
6,39 EUR
Voltaren 140 mg liečivá náplasť emp med (nápl.pap./Alu/PEX laminát) 1x5 ks
Liečivá náplasť je liek, ktorý prináša úľavu od bolesti. Obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku. Patrí do skupiny liekov známych ako nest... Viac informácií
11,79 EUR
PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24 tabliet
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos, kofe&iac... Viac informácií
7,49 EUR
Panadol ULTRA tbl (blis.PVC/Al) 1x12 ks
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako sú reumatick&eac... Viac informácií
4,89 EUR
IBALGIN 400 24 tabliet
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvl&aa... Viac informácií
3,29 EUR
ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, k... Viac informácií
5,69 EUR
Rapid 25 mg cps mol (blis.PVC/PVDC/Al) 1x10 ks
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAID). Liek sa používa na ... Viac informácií
3,99 EUR
Novum 500 mg 24 tabliet
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, migréne, bolesti ch... Viac informácií
1,69 EUR
Junior sup 250 mg 1x10 ks
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zníženie horúčky sprevádzajúcej... Viac informácií
2,59 EUR
NUROFEN Junior s pomarančovou príchuťou 100 mg cps mdl 100 mg (blis.PVC/PE/PVDC/Al) 1x12 ks
Liečivo (zaisťuje účinok lieku) je ibuprofen, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky proti bolesti. Liek sa po... Viac informácií
6,39 EUR
Panadol Femina tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al-bezfar.) 1x10 ks
Liek obsahuje dve liečivá, paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti) a butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek proti kŕčom). Použitie: liečba príznakov dy... Viac informácií
4,19 EUR
PARALEN GRIP horúci nápoj Novum 500 mg/10 mg plo por vrecúška 1x12 ks
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty... Viac informácií
7,29 EUR
Voltaren Emulgel gel 1x50 g
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá. Je určený na liečbu b... Viac informácií
6,99 EUR
NUROFEN pre deti Active tbl oro 100 mg 1x12 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprofén tlmí bolesti, má protiz&aac... Viac informácií
4,29 EUR
Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x20 ks
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. L... Viac informácií
5,69 EUR
Ibalgin Rapidcaps 400 mg cps mol (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečiv&... Viac informácií
5,49 EUR
500 mg 20 tabliet
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal... Viac informácií
4,19 EUR
NUROFEN 400 mg tbl obd 1x24 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidov... Viac informácií
4,19 EUR
BRUFEN sirup sir (fľ.PET+striek.) 1x100 ml
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalové účinky. Ibuprofen zabraňuje tvorbe pr... Viac informácií
4,99 EUR
Voltaren Forte 2,32 % gél gel 1x180 g
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Je špeciáln... Viac informácií
17,99 EUR
PARALEN 100 100 mg, 5 čapíkov
Paracetamol, liečivo v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sa používajú na zníženie zvý&s... Viac informácií
0,89 EUR
NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidov... Viac informácií
2,69 EUR
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktor&ya... Viac informácií
9,59 EUR
Ibalgin gel dermálny gél 1x100 g
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestiv&yacut... Viac informácií
6,89 EUR
Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x30 ks
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. L... Viac informácií
7,89 EUR
ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1x50 ks
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem ... Viac informácií
8,09 EUR
VALETOL 24 tabliet
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti, horúčke a zápalu. Paracetamol p&oci... Viac informácií
3,19 EUR
NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1x100 ml
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidné antiflogistiká (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAIDs). Tieto lieky pôsobia tak, že menia odpoveď tela na bolesť, zápal a vysokú teplotu... Viac informácií
7,99 EUR
ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchat&ia... Viac informácií
1,50 EUR
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1x10 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch ... Viac informácií
2,99 EUR
PARALEN GRIP horúci nápoj čerešňa 650 mg/10 mg plo por 1x12 vrecúšok
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid uvoľňuje d... Viac informácií
7,29 EUR
Panadol Novum 500 mg tbl flm (blis.PVC/Al-nepriehľad.) 1x48 ks
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa: na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, migréne, bolesti ch... Viac informácií
3,59 EUR
IBALGIN 200 filmom obalené tablety 1x24 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Tento liek sa užíva: pri miernej až strednej bolesti, napr&iacu... Viac informácií
2,79 EUR
NUROFEN pre deti 4% pomaranč sus por 4,0 g (fľ.PET) 1x100 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofén a patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Bol špeciálne navrhnut&yacu... Viac informácií
7,99 EUR
Ibalgin GEL gel der 5 % (tuba Al) 1x50 g
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestiv&yacut... Viac informácií
3,29 EUR
Panadol Extra Rapide tbl eff 500 mg/65 mg 1x12 ks
Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú teplotu. Kofeín zmierňuje únavu, mier... Viac informácií
3,99 EUR
Voltaren Rapid 25 mg 20 kapsúl
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAID). Liek sa používa na ... Viac informácií
6,69 EUR
Baby sup 125 mg 1x10 ks
Liek obsahuje paracetamol, čo je liečivo proti bolesti (analgetikum) a na zníženie horúčky (antipyretikum). Liek je určený na zníženie horúčky sprevádzaj&uacu... Viac informácií
1,99 EUR
PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefríniumchloridu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid uvoľňuje d... Viac informácií
7,29 EUR
Ibalgin 400 48 tabliet
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvl&aa... Viac informácií
4,39 EUR
ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, k... Viac informácií
8,59 EUR
VALETOL tbl (blis.PVC/Al) 1x12 ks
Liek je zložený liek obsahujúci propyfenazón, paracetamol a kofeín. Propyfenazón pôsobí proti bolesti, horúčke a zápalu. Paracetamol p&oci... Viac informácií
2,59 EUR
NUROFEN 400 mg tbl obd (blis.) 1x12 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidov... Viac informácií
2,39 EUR
NUROFEN pre deti Jahoda perorálna suspenzia, 100 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Požíva ... Viac informácií
4,39 EUR
NUROFEN pre deti Jahoda 200 ml
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Svojím pôsobením znižuje teplotu, zmierňuje záp... Viac informácií
7,99 EUR
Ibalgin krém crm der (tuba Al s PP uzáverom) 1x50 g
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestiv&yacut... Viac informácií
4,79 EUR
Panadol Extra Novum 24 tabliet
Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Liek je vhodný na zmiernenie bolesti hlavy... Viac informácií
4,19 EUR
BRUFEN 400 30 tabliet
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Protiz&aa... Viac informácií
2,99 EUR
PARALEN EXTRA tbl flm 500 mg/65 mg (blis. Al/PVC) 1x24 ks
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti. Paracetamol zabezpečuje úľavu od bolesti a znižuje telesnú teplotu. Kofeín zosilň... Viac informácií
3,29 EUR
Robicold Rapid 200 mg/30 mg mäkké kapsuly cps mol (blis.PVC/PVDC) 1x20 ks
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofen a pseudoefedrín. Ibuprofen patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú „nesteroidné protizápalov&eacu... Viac informácií
6,99 EUR
Panadol Migréna tbl flm 250 mg/250 mg/65 mg 1x20 ks
Liek obsahuje tri liečivá: kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín. Kyselina acetylsalicylová a paracetamol zmierňujú bolesť a znižujú horúčku ... Viac informácií
6,19 EUR
Voltaren Forte 2,32 % gél gél v tube, 50 g
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Je špeciáln... Viac informácií
9,49 EUR
Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1x10 ks
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky. L... Viac informácií
4,59 EUR
ATARALGIN 20 tabliet
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem ... Viac informácií
4,19 EUR
PARALEN GRIP chrípka a bolesť tbl flm 1x12 ks
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv: paracetamol - znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín - pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos, kofe&iac... Viac informácií
3,79 EUR
NUROFEN STOPGRIP tbl flm 200 mg 1x24 ks
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedrín, ktorý znižuje opuch slizníc ... Viac informácií
8,79 EUR
Voltaren Forte 2,32 % gél gel 1x150 g
Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs). Je špeciáln... Viac informácií
14,99 EUR
Brufen 400 tbl flm 400 mg (blis.PVC/Al) 1x50 ks
Liek sa používa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, krížov, zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkanív, ako je pomliaždenie alebo vyvrtnutie, bolesť p... Viac informácií
4,39 EUR
PARALEN GRIP tbl flm (blis.) 1x12 ks
Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol, ktorý znižuje teplotu a tlmí bolesť, pseudoefedríniumchlorid, ktorý odstraňuje zdurenie nosovej sliznice, dextrometorf&aacut... Viac informácií
3,89 EUR
Ibalgin DUO EFFECT crm der (tuba Al) 1x50 g
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Heparinoid... Viac informácií
6,29 EUR
Ibalgin DUO EFFECT dermálny krém 1x100 g
Liek obsahuje liečivá ibuprofén a heparinoid. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Heparinoid... Viac informácií
9,99 EUR
500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal... Viac informácií
2,49 EUR
Emulgel gel 1x150 g
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá. Je určený na liečbu b... Viac informácií
9,59 EUR
NUROFEN pre deti 200 ml
Indikácie: Nurofen pre deti obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bo... Viac informácií
7,99 EUR
Voltaren Emulgel gel 1x100 g
Gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liečiv označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá. Je určený na liečbu b... Viac informácií
9,99 EUR
Robicold tbl obd 200 mg/30 mg (blis.) 1x20 ks
Liek sa používa na zmiernenie zdurenia nosovej sliznice a prinosových dutín s bolesťou hlavy, horúčkou a bolesťou súvisiacou s bežným prechladnutím a c... Viac informácií
7,99 EUR
PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktor&ya... Viac informácií
7,29 EUR
IBALGIN FAST filmom obalené tablety 1x12 ks
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny takzvaných nesteroidových antiflogistík (NSAID). Liek je určený na symptomatickú liečbu miernej až st... Viac informácií
3,89 EUR
Hore
MÔJ VÝBER
Vecí vo výbere0